- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

неділя, 30 липня 2017 р.

ЖКГ і ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ – теми наступного обговорення (анонс)

Docendo discimus — навчаючи вчимося
«Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності».
Стаття 68. Конституції України


   Школа правознавства територіальної громади Дніпра організовує чергову зустріч і запрошує всіх бажаючих відвідати даний захід, який відбудеться  08 серпня 2017 року (вівторок) з 17:00 до 20:00  в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки (лекційна зала 3-й поверх або читальна зала 4-й поверх) за адресою: вул.. Воскресенська (колишня Леніна), 23.

ВЧИМОСЯ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА!


ВХІД ВІЛЬНИЙ
Звіт про попередню подію:

Немає коментарів:

Дописати коментар