- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

четвер, 23 березня 2017 р.

В Дніпрі суд розгляне скаргу на бездіяльність СБУ (анонс засідання)

   27 березня 2017 року в Бабушкінському районному суді Дніпра о 9:15 в судовій залі № 303 суддя Литвиненко І. Ю. у відкритому засіданні розгляне скаргу на бездіяльність слідчого відділу УСБУ в Дніпропетровській області, яка полягає у невиконанні ч.1 статті 214 КПК та статті 13 Конвенції з прав людини, а саме: невнесення в ЄРДР відомостей заяви про злочин та порушення основоположних засад Конвенційних положень.

Заява про злочин стосується скандального відео «Украина – Израиль: один народ, одна судьба» (https://www.youtube.com/watch?v=TrRmJqYmIxA) та (https://www.youtube.com/watch?v=twwpcttQkbk), в якому Ігор Беркут, розповідає про плани гібридної окупації п’яти українських областей (Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Одеської та Миколаївської) для утворення на цих територіях Нового Небесного Єрусалиму. З контексту представлених відео витікає, що даний процес вже розпочався і активно втілюється у життя.


   Зазначимо, що на подану Олександром Долженко, по даному факту, заяву про злочин (нижче на фото)  до УСБУ в Дніпропетровській області, в якій викладені застереження щодо відповідних відеозаяв, які сприяють процесу руйнування територіальної цілісності України, співробітники служби зволікають, пропонуючи переглянути заяву про злочин, як звичайне звернення, без внесення відомостей до ЄРДР.
   Пропонуємо українцям ознайомитись з вищезазначеними відеоматеріалами, зробити свої висновки та підтримати вимоги заявника у зазначений час в суді.

   «Люди любящие и болеющие за земли Украины, милости просим» - звертається Олександр Долженко до небайдужих на своїй сторінці у Фейсбук.

1 коментар:

  1. Вот и вскрылась на общее обозрение истинная причина развязанной бойни на Украине!!! Инородцы стравили народ, что бы очистить земли Украины от коренных народов их населяющих...

    ВідповістиВидалити