- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Онлайн-конференція на тему: «Народна Конституція України» (анонс)

11 березня 2016 року об 19:00 за Київським часом відбудеться онлайн-конференція на тему: «Народна Конституція України», яка пройде на голосовому сервері Mumble (http://mumble.org.ua/) – у КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛІ.

Чи потрібна сьогодні Народна Конституція України? Яким чином її розробити та впровадити? Які зміни можуть наступити в країні?
Доповідач:
Володимир Степаненко – член ради «Асоціація «ХІД», керівник-координатор напрямку «політична сфера» (https://www.facebook.com/profile.php?id=100003201502860)
Щоб взяти участь в голосових конференціях, вам достатньо завантажити портативну версію програми Mumble (для Windows), розпакувати архів – http://mumble.org.ua/files/mumble/mumble-1.2.13_portable.zip і запустити файл “mumble.exe”. Після перевірки звукових налаштувань натиснути кнопку “підключитися”.
Також, якщо на вашому (комп’ютері, мобільному пристрої) встановлена операційна система – Linux (Ubuntu) / Apple IOS / Mac OS X / Android, вам достатньо завантажити програму з сайту, встановити її та підключитися до голосового серверу.
Технічні питання:
Андрiй – (096)949-28-18
p.s.
Увага друзі, будь ласка витратьте трохи часу, щоб допомогти у поширенні інформації про захід.
Друзі, будь ласка, зробіть репост анонсу (поділіться інформацією) про конференцію у своїй хроніці, групах ФБ. Запросіть взяти участь в онлайн-конференції своїх друзів, колег, знайомих.
Андрей Матрей —Уважаемые участники конференции!
Убедительная просьба установите программу Mumble – http://mumble.org.ua к началу мероприятия и проверьте ее настройки!
Если кому-то нужна помощь в настройке пишите, звоните всегда готов помочь. Мои телефоны: (094) 820-77-20, (096) 949-28-18.
Также, обращаюсь ко всем, по возможности сделайте репост (поделитесь информацией) о конференции в своей хронике, группах ФБ. Пригласите принять участие в онлайн-конференции своих друзей, коллег, знакомых.
Возможности голосовой сервера – до 10.000 участников, места хватит всем!

НАРОДНА КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (Проект) –
http: grom-kozak.16mb.com

2 коментарі:

  1. Конституція України - одна з найкращих у світі (сталінська теж була однією з найкращих), але проблема у дотриманні її положень. Краще б провели конференцію на тему виведення економіки із ступору, а то критикують уряд всі підряд, а конкретних і дієвих пропозицій ніхто не дає.

    ВідповістиВидалити
  2. ПОВНІСТЬЮ ЗГОДЕН З МИКОЛОЮ ЦИБЕНКО.КОНСТИТУЦІЮ ТРЕБА ВИКОНУВАТИ, АЛЄ ЇЇ ПРИХВАТИЗУВАЛА АЛЕГАРХІЧНА ЄЛІТА,ТА КОРУМПОВАНА СИСТЕМА КОРУПЦІЇ. НА МІЙ ПОГЛЯД ЕДИНЕ, ПРАВІЛЬНЕ РІШЕННЯ -ЦЕ СТВОРИТИ СВОЮ НАРОДНУ СИСТЕМУ ВЛАДИ,ЧЕРЕЗ ПОШИРЕННЯ ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ, А ПОТІМ ЗГУРТУВАТИСЬ КОЛО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (ДОСВІД Є, ТРЕБА ПІДТРИМКА).

    ВідповістиВидалити