- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

неділя, 27 вересня 2015 р.

«Самарська Покрова - 2015» в Дніпропетровську (анонс)

Жителів міста та області запрошують приєднатися до Всеукраїнського фольклорно – етнічно - патріотичного фестивалю «Самарська Покрова - 2015», який пройде 03 жовтня 2015 року в селищі Шевченка Самарського району міста Дніпропетровська.


Захід приурочено до свята Покрови Пресвятої Богородиці - заступниці і покровительки  козаків.


Початок заходу - о 10:00. Вхід вільний.

Доїхати до селища Шевченка, де проходитиме фестиваль, можна маршрутками № 98 та № 43 з  вул. Гопнера до зупинки «Богородицька фортеця».

«Самарська Покрова – 2013» (фоторепортаж)

«Самарська Покрова - 2014» в Дніпропетровську 

Фестиваль «Самарська Покрова - 2014» (ВІДЕО)


Згадаємо, як це було: «Самарська Покрова – 2013» (ВІДЕО)

Немає коментарів:

Дописати коментар