- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

вівторок, 12 травня 2015 р.

У Дніпропетровську призначили громадські слухання щодо реорганізації ЖКГ

13, 14 та 15 травня у районах міста проходитимуть громадські слухання щодо реорганізації структури житлово-комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради.
Про це повідомили в управлінні житлового господарства міськради, пише видання "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ".


   13 травня о 16.00 громадські слухання відбудуться у приміщенні Красногвардійської районної ради (просп. Пушкіна, 65).
   О 17.00 у приміщенні Амур-Нижньодніпровської районної ради (просп. Воронцова, 31).
   14 травня о 15.00 громадські слухання відбудуться у приміщенні Ленінської районної ради (просп. Калініна, 77).
   О 16.00 у приміщеннях Індустріальної районної ради (просп. Газети «Правда», 8) та Самарської районної ради (вул. 20-річчя Перемоги, 51).
   О 17.00 громадські слухання відбудуться у приміщенні Кіровської районної ради (вул. Ленінградська, 42).
   О 18.00 у приміщенні Жовтневої районної ради (пл. Шевченка, 7).

   15 травня о 16.00 громадські слухання проходитимуть у приміщенні Бабушкінської районної ради (вул. Карла Лібкнехта, 70).

Немає коментарів:

Дописати коментар