- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

четвер, 6 листопада 2014 р.

ЗДАЙ КРОВ – ПОДІЛИСЬ ЖИТТЯМ!

Активісти Громадської організації „Майдан – Січеслав” запрошують всіх небайдужих долучитися до централізованої здачі донорської крові для поранених захисників батьківщини в зоні АТО.


Захід  відбудеться 11 листопада в ОБЛАСНІЙ СТАНЦІЇ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ, за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 17 (на території лікарні №16). Збір о 9-00.


                 Не залишайтеся байдужими.

                                      ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


            Допоможіть максимально 
                                                                                                                  
           поширити повідомлення.


                                               Дякуємо.

Немає коментарів:

Дописати коментар