- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

четвер, 6 листопада 2014 р.

СУБОТНИК у ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ (анонс)


В суботу 8-го листопада закликаємо долучитися до благодійної акції з прибирання території дніпропетровського Військового шпиталю.

Запрошуються всі бажаючі. З собою бажано мати відповідний інвентар для прибирання листя: граблі, лопати, мішки для сміття, рукавички та таке інше.


Збираємося о 10:00 біля прохідної шпиталю, з боку вул.. Комсомольської.


З повагою, актив ГО «Майдан – Січеслав»

Немає коментарів:

Дописати коментар