- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

вівторок, 29 квітня 2014 р.

«УКРАЇНІ – МИР!»: флешмоб 1 травня в Дніпропетровську (анонс) + ЗВЕРНЕННЯ

1 травня 2014 року в Дніпропетровську відбудеться флешмоб «УКРАЇНІ – МИР!». Захід розпочнеться о 10:30 і пройде  біля музею «Парк ракет» (район ОДА).Запрошуються всі бажаючі.


Вітається державна символіка, а також вироблені власноруч  плакати із написами на кшталт: «УКРАЇНІ – МИР!», «Україна - ЄДИНА!» і т. і.

ГО «Майдан Січеслав»: звернення до співвітчизників


Шановні громадяни Дніпропетровщини, всієї України!

Закликаємо Вас не піддаватися маніпуляціям свідомістю кремлівської агресивної путінської пропаганди, яка паразитує на святій пам'яті наших дідів і прадідів, що здобули перемогу у другій світовій війні.

Фактично, розв'язуючи третю світову війну, російські агресори намагаються нав'язати нам на травневі свята так звані "георгієвські (чорно-помаранчеві), або як у народі кажуть,"колорадські" стрічки, що стали символом зради, агресії з боку Росії і окупації нею наших українських територій.

Рашисти прикриваються цією символікою, яка стала фактично символікою зради і зрадників. Не ведіться на провокації проросійських зомбованих, а також куплених войовничим Кремлем агітаторів-рашистів: не чипляйте цих зрадницьких колорадських стрічок, навіть поряд з українською символікою, як пропонують деякі громадські діячі. Еднаймося під жовто-блакитною символікою нашої незалежної і вільної держави!

Приєднуйтесь та розкажіть своїм рідним, друзям та знайомим! З повагою та вірою в щасливе майбутнє України,

Слава Україні!                        ГО «Майдан Січеслав».

Немає коментарів:

Дописати коментар