- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

субота, 15 березня 2014 р.

НЕДІЛЬНЕ ВІЧЕ в ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ (16.03.2014)

   
Як нам повідомили координатори «Євромайдану-Дніпро», в неділю, 16 березня 2014 року, в Дніпропетровську відбудеться Народне Віче «Дніпро проти війни!».


   Початок заходу  о 12-00 на площі Героїв Майдану біля постаменту пам’яті жертв Майдану. Після мітингу відбудеться хода до ОДА.

   Як запевнили в МВС міста Дніпропетровськ, особовий склад правоохоронних органів готовий забезпечити правопорядок під час мирного волевиявлення громадян.


   Координатори «Євромайдану-Дніпро» звертаються до козачих організацій та Самооборони Дніпропетровська з пропозицією долучитися до заходу з метою підтримки правопорядку під час проведення заходу та недопущення провокацій.

Немає коментарів:

Дописати коментар