- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини - Закон „Про місцеве самоврядування в Україні” - - Стаття 60. -

пʼятниця, 20 грудня 2013 р.

22 грудня 2013 року НАРОДНЕ ВІЧЕ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Організатори січеславського Євромайдану запрошують мешканців та гостей міста Дніпропетровськ (Січеслав) на Народне Віче, яке відбудеться 22 грудня 2013 року (у неділю).


   Зі слів одного з координаторів Євромайдану в Дніпропетровську Віктора Романенка, збір учасників відбудеться о 12-00 біля входу до парку імені Лазаря Глоби поруч із пам’ятником Валерію Чкалову. Після невеличкого мітингу відбудеться хода центральним проспектом міста до Європейської площі на якій і пройде Народне Віче.
  
        Прийди відстояти своє право на                                             краще життя!

           Приходь сам,  приводь рідних,
                  близьких та друзів.

    Об’єднавшись - ми переможемо!

    Вдячні за перепост цієї інформації.

Слава Україні!

                      Слава Нації! 

1 коментар: